Quote door flevodirk
Ach.. ik rij al 2 jaar regelmatig met deze melding rond, terugkomend als een een trouwe vriend. Beantwoord dat je vraag een beetje?
Ik reset hem ook regelmatig als er een Dice in de buurt is. Bart (Bolbo) vermeld al dat je gewoon kan blijven rijden.
Maar wat een goede uitleg heeft ie gemaakt zeg! Misschien trek ik de stoute schoenen aan en ga met wat beter weer dan nu aan de slag.
Maar als ETS het voor 50-70 piek wil doen vind ik het ook goed.
In de beschrijving moest je ook iets met multimeters doen, die heb ik niet en heb ook totaal geen verstand van stroom of weerstand e.d..

P.S.
Bij mijn auto verdwijnt de melding als ik de auto van het contact haal en weer start, dan 30 meter rechtuit rijden en weg is ie.. (om bij het parkeren oid weer terug te komen, idd bij max stuuruitslag).
Vooral in de zomer valt me op, laatste weken niet zoveel gezien. Dit haalt Bart ook aan dacht ik, bij warm weer kan het vaker voorkomen; in geval van de SAS sensor.
ETS doet het wel maar 50 tot 70 euro is denk ik iets te weinig.