Als je de lange variant qua kraken gebruikt. Dus kan een aantal uren duren is het gratis naar mijn weten. Pas als je aanpassingen wil gaan doen moet je betalen.
Wat een geklooi...2 uur aan vdash gehangen,tijd rechts boven bleef tussen de 23 en 24 uur schommelen,en nog wat over langzamer dan normaal blah blah...hing een oplader aan maar werd te koud buiten en te donker.
Ik heb dit jaren geleden gedaan. Vdash was 3 uur bezig en toen was het gepiept. Ik had een acculader van 10A aangesloten, dat bleek voldoende (advies is 12A).
Aha...10A of beter 12A....ik gebruikte deze zie foto.
Is dat de reden dat het zo raar gaat? Verschijnt een melding dat het trager gaat dan normaal...floept om de zoveel seconden op het scherm van vdash.
Als de lader het verbruik niet kan bijbenen, loopt de accu te ver leeg. Beneden een bepaald voltage werkt het decoderen niet meer als ik het me goed herinner. Misschien verklaart dat het trage proces? Te weinig spanning, proces vertraagd, door de lader meer spanning, proces begint weer.
Een zwaardere lader zou kunnen helpen.
Klinkt logisch.... alleen voor een electronica noob niet te rijmen...op die lader staat 4ah-100ah dus lijkt mij dan logisch dat ie de amphere eruit trekt.
Heb al de nodige stunts met electra achter de rug
Aha...10A of beter 12A....ik gebruikte deze zie foto.
Is dat de reden dat het zo raar gaat? Verschijnt een melding dat het trager gaat dan normaal...floept om de zoveel seconden op het scherm van vdash.
Is deze lader ook te gebruiken als ‘normale’ druppellader? Aangezien in de titel pulse repair staat. Mogelijk dat de lader daarom niet genoeg vermogen kan leveren.