Vandaag mn nieuwe vloermatten binnen,bestelt bij de Vstore.
Heb ze op kenteken bestelt en toch zijn ze veel te licht Die gaan dus mooi terug !!
Dacht dat het trouwens een officiele volvo onderdelen site was maar mijn dealer zegt dat dat niet zo is,de enige officiele is Volvocars.com zegt hij.
Bestel ze wel bij de dealer als mijn geld is terug gestort.
had premium matten bestel en koste 95, bij de dealer zijn ze 110 iets duurder dus maar dan wel in de juiste kleur mag ik hopen JB.
Airco laten controleren en rammel/kraak links voorin laten nakijken bij lokale garage. Kraken kwam door "stabilisator stang en iets van kogeltjes" maar helaas blijkt airco pomp overleden. Systeem is afgeperst, luchtspleet is ok en magneetkoppeling is ook gecontroleerd. Op zoek naar revisie pomp denk ik. Wel blij dat krakend geluid opgelost is.
Nog niks... maar straks de bougies vervangen bij de R. Ik ben benieuwd hoe makkelijk dat gaat met die buis over het blok
Buis ff loshalen, twee boutjes en een slangklem.
Yep... 3 uur bezig geweest. Allereerst kwam ik erachter dat ik geen fatsoenlijk T30 bitje meer had, laat nou net de hele V70 met T30 in elkaar gedraaid zijn . Vreemd genoeg ontbreekt deze ook in de toolkit die bij de auto hoort.
Goed, de Praxis bood uitkomst en na een hoop gekloot om uit te vinden waar alles zit en wat er los moet zitten ze erin (Steunbalk, motorsteun, turbobuis los). Ik vind de motor echter stationair nog steeds als een tractor klinken (Lichtelijk gechargeerd), maar alle hick-ups zijn wel weg. De 850R klonk stationair veel geraffineerder dan de 2.5T, iemand die kan bevestigen dat dit geluid klopt/zo hoort?
EDIT: Overigens zaten er bougies in met het volgende nummer: Volvo 30751468. Als ik dat door Google haal lees ik dat dit niet de juiste bougies zijn (Kan de hick-ups verklaren). Vreemd... de auto is altijd dealer onderhouden. Iemand die uitsluitsel kan geven?
Vandaag de antenneversterker in de kofferbak van mijn S80 gemonteerd. Die had ik niet. Echt een aanrader. Kost bijna niets (incl verzenden 15euro) is zo klaar, 1 boutje en 2 stekkers. En het resultaat is echt verbluffend. Ik ontvang echt veel meer zenders. Let wel even op of het kabeltje er al ligt. Anders. Is het echt veel meer werk. Dan moet je de antennekabel van de radio naar de kofferbak brengen en dat is best een klus. Als ie er wel ligt is het echt plug and play.
Top, pm je gegevens maar even of misschien nog makkelijker, ik kan het ook laten ophalen bij je maar dan moet er iemand aanwezig zijn (werk/ouders enz) op afgesproken datum.
Van ebay.de. Het is een versie voor een v70 staat erop gekalkt. Maar past prima in een S80. Het is de groene versie. De bracket past perfect rechts in de kofferbak.
Het is de 9459222. Gekocht voor 5 euro. Verzenden was duurder.
Groeten,
Hans
Bigdog
Administrator
Geslacht: Locatie: De glimlach van Twente Homepage:volvov70forum.com Berichten: 40121 Geregistreerd: 07 / 2009