Ik heb eindelijk mijn bestuurdersstoel maar eens aangepakt. Deze was na 496.000 km toch doorgezakt met de bekende in/uitstapschade van het halfleer. Via marktplaats een identieke volledige bekledingsset op de kop weten te tikken (60 euro).
Oude stoel met beschadigingen. Helaas niet alleen het zitvlak, ook het ruggedeelte geeft geen steun meer.
PUR van oude zitvlak is uitgedroogd en scheurt als je er in drukt.
Nieuwe tweedehands is nog een stuk soepeler.
Onderkant rugvlak oude bestuurdersstoel, ook PUR dat scheurt en uitdroogt, geen steun meer.
Plan van aanpak: plaatsing van de donor-bestuurdersstoel, waarbij het zitgedeelte wordt vervangen door het donor-zitgedeelte.
Ik heb overwogen om ook het PUR van de donor-passagierstoel in de donor-bestuurderstoel te plaatsen, maar dat kwam niet mooi uit met de uitsparing van de SIPS-airbag en ik was bang dat de stof er dan niet meer mooi op zou zitten (is nogal een klus).