Nog steeds een trillende auto.

Wat denken jullie

 
 
 
 
 
JJM
VolvoV70forum verslaafde
Avatar
Geslacht:
Leeftijd: 37
Berichten: 2763
Geregistreerd: 03 / 2014
Subject:

Re: Nog steeds een trillende auto.

 · 
Posted: 04.04.2018 - 15:06  ·  #61
Quote door Musicus

Oké, weer een update.

Dit weekend heb ik de zomervelgen weer gemonteerd. Net als de winterset 16 inch, maar het gaat hier om de Pegasus replica. Tot mijn grote vreugde is het trillen bij 70-80 km/u verdwenen. Terwijl dit een half jaar geleden nog wel aanwezig was. Ik ben voorzichtig met conclusies maar het lijkt er op dit moment op dat zowel de aandrijfassen niet goed waren maar ook de winterbanden niet juist, ondanks dat ze op een goede machine zijn uitgebalanceerd.

Blijft toch een listig punt om de oorzaak van trillingen te achterhalen. Vooralsnog ben ik tevreden.


Heb je al een lange rit gemaakt? Zou natuurlijk prachtig zijn!
Musicus
VolvoV70forum core member
Avatar
Geslacht:
Locatie: Ulvenhout
Leeftijd: 43
Berichten: 1575
Geregistreerd: 04 / 2015
Subject:

Re: Nog steeds een trillende auto.

 · 
Posted: 04.04.2018 - 15:10  ·  #62
Vandaag 160km naar m'n werk en terug. Dus dezelfde route die ik altijd rijd en waar een lang stuk 80 km weg in zit (N65).
Stuur staat wel weer een beetje scheef doordat de veerpoot/fusee waarschijnlijk net iets anders terug is geplaatst. Wist niet dat camber hier zoveel invloed op had.
roverp5b
Forumlid.
Avatar
Geslacht: n/a
Berichten: 9
Geregistreerd: 02 / 2018
Subject:

Re: Nog steeds een trillende auto.

 · 
Posted: 04.04.2018 - 16:26  ·  #63
@ walterj, die specialist zal degene zijn die uit zijn omgeving komt denk ik zo, maar ervaringen van de 1 zijn nog niet die van een ander en het lijkt mij dat een beetje serieus bedrijf niet gaat raggen met een auto van een klant, zeker niet waar hij bij is en is het dan wel een echte garage geweest?
overigens zitten onder mijn T5 N michelin sport pilot 4 banden op thor velgen, bladstil bij elke snelheid.
 
Selected quotes for multi-quoting:   0